Tiny Epic Pirates (EN),stolní hra

Kód: 6041319
899 Kč –16 %
Tiny Epic Pirates
899 Kč –16 % 755 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Tiny Epic Pirates je další velkou hrou v malém balení.

Ve hře Tiny Epic Pirates se ujmete velení na pirátské lodi s cílem zakopat obrovské množství pokladů na opuštěných ostrovech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tiny Epic Pirates je dobrodružná hra pro 1-4 hráče, která využívá variabilní systém rondelů a akčních kombinací!

V každém tahu pohybujete žetonem kapitána po akčním kole lodi (rondelu) a vybíráte, kterou akci provedete... drancování, obchod, doplnění posádky, útok nebo pátrání. Každý hráč má na svém rondelu náhodné a jedinečné uspořádání těchto akcí. Plavbu pirátské lodi může každý hráč provést pokaždé, když provede nějakou akci.

Drancování vám umožňuje získávat kořist z osad za velmi rozumnou cenu. Je úžasné, jak se vyjednávání změní, když je váš náklad připraven. Bedna střelného prachu za slib, že se vám nic nestane? Férová výměna.

Obchodování ti umožní prodat zboží na černém trhu za zlato. Každý trh má zájem pouze o určité zboží, takže se ujistěte, že plujete správným směrem. Načasování je vše, prodejte své zboží ve špatnou dobu a bude mít mizernou cenu.

Funkce Posádka nahoru přidává do vaší rostoucí pirátské lodi nového člena posádky. Posádka zvyšuje bojovou převahu vaší lodi a odemyká nové schopnosti pro každé rameno akčního kola vaší lodi, takže daná akce je pokaždé silnější!

Útoky na obchodní lodě a jiné piráty zvyšují vaši reputaci. Je to také skvělý způsob, jak získat nějaké zlato a další kořist na prodej. Buďte dostatečně nebezpeční a můžete se stát námořní legendou!

Hledejte na širém moři poklady, které po sobě zanechaly nešťastné duše, jež vás předešly. Zachraňujte staré části lodí pro dočasnou pomoc nebo mějte štěstí a najděte něco, co stojí za prodej.

Konec hry se spustí, jakmile hráč zakope tři poklady. K tomu musí hráč nejprve získat množství zlata potřebné k zakopání na různých místech na mapě. Poté, co mají všichni hráči stejný počet tahů. Hráč, který zakopal tři poklady, vyhrává hru. O remíze rozhoduje hráč, který má nejvyšší status legendy, a poté hráč, který má nejvíce zlata.

 

Tiny Epic Pirates is a 45 minute, 1-4 player game of high-seas adventure, utilizing a variable rondel action system and action combo-ing!. In Tiny Epic Pirates you take control of a Pirate ship with the goal of burying vast amounts of wealth on secret island hideaways.

Doplňkové parametry

Kategorie: Strategické hry
Hmotnost: 0.4 kg
? Doba hraní (minut):: 30+
? Minimální věk: 14
? Min. počet hráčů: 1
? Max. počet hráčů: 4
English board games: board game language english
jazyk: anglicky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: