Imaglee- Fantastické karty

Kód: 6032245
429 Kč –23 %
p1dsetqa8910n06k11n7s18pch8od
429 Kč –23 % 330 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Fantastické karty Imaglee (imaglí) pomáhají rozvíjet kreativitu, tříbit myšlení a pilovat komunikační dovednosti. Jsou velmi široce použitelné, poněvadž v obrázcích na kartách se skrývají čísla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fantastické karty Imaglee (imaglí) pomáhají rozvíjet kreativitu, tříbit myšlení a pilovat komunikační dovednosti. Jsou velmi široce použitelné, poněvadž v obrázcích na kartách se skrývají čísla.

Zahrajete si s nimi klasické hry jako třeba pexeso a desítky originálních her od Imaglee, ke kterým můžete dle libosti přidávat vlastní pravidla. Karty byly vynalezeny a vyrobeny v České republice a jsou na více než 500 školách a ve stovkách rodin v ČR, na Slovensku, v Maďarsku a též např. v USA, Chile a v Austrálii.

V každé krabičce je 50 karet v 5 různých barvách. Od každé barvy je deset piktogramů s vepsanými čísly od 0 do 9.
Jednotlivé krabičky se liší doporučeným užitím: (1) aktivizace vs. zklidnění, (2) rozvíjení základní slovní zásoby vs. rozvíjení mírně pokročilé slovní zásoby, (3) práce s barevně méně pestrou sadou vs. práce s pestřejší vzdělávací pomůckou, (4) podle věku uživatelů.

Bílá krabička – na kartách jsou čísla ve velkých obrázcích uprostřed karty, zatímco u okrajů karty jsou tři malé obrázky bez čísel. Ideální pro aktivity na stole (čísla jsou velmi dobře vidět i z větší dálky).

Zelená krabička – na kartách jsou čísla ve velkých obrázcích uprostřed karty, zatímco u okrajů karty jsou tři malé obrázky bez čísel. Karty jsou čtyřbarevné a v porovnání s bílou sadou jsou symboly pokročilejší. Ideální pro aktivity na stole (čísla jsou velmi dobře vidět i z větší dálky).

Modrá krabička – velké obrázky uprostřed karty jsou bez čísel, čísla jsou ukryta v malých obrázcích u okrajů karty. Stvořeny pro aktivity, při nichž držíte karty v ruce: číselné hodnoty karet jsou v rozích karet, tedy je snadno vidíte. Karty jsou čtyřbarevné a porovnání s bílou sadou jsou symboly pokročilejší.

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní hry
? Min. počet hráčů: 2
? Max. počet hráčů: 8
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: