Star Realms - Deckbuilding Game EN - karetní hra

Kód: 6039717
449 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Star Realms EN is a fast paced deck-building card game of outer space combat. It combines the fun of a deck-building game with the interactivity of Trading Card Game style combat. As you play, you make use of Trade to acquire new Ships and Bases from the cards being turned face up in the Trade Row from the Trade Deck.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Star Realms EN is a fast paced deck-building card game of outer space combat. It combines the fun of a deck-building game with the interactivity of Trading Card Game style combat. As you play, you make use of Trade to acquire new Ships and Bases from the cards being turned face up in the Trade Row from the Trade Deck. You use the Ships and Bases you acquire to either generate more Trade or to generate Combat to attack your opponent and their bases. When you reduce your opponent’s score (called Authority) to zero, you win!

 

Star Realms EN navrhli profesionální hráči karetní hry Magic a mísí se v ní zábavné prvky deckbuildingových her s přímým bojem typickým pro sběratelské karetní hry. V průběhu hry si za body obchodu do svého balíčku přidáváte nové lodě a základny. Po vyložení vám mohou tyto karty svými efekty dodat výhodu a generovat body obchodu nebo útoku, se kterým rozdrtíte základnu protihráče.  Hráč, který jako první sníží skóre protihráče na nulu, vyhrává!
 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní hry
Hmotnost: 0.25 kg
? Doba hraní (minut):: 20+
? Minimální věk: 12
? Min. počet hráčů: 2
? Max. počet hráčů: 2
jazyk: anglicky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: