Tas svůj meč a neuteč! - karetní hra (dostupnost 06/2024)

Kód: 6039511
Novinka Předprodej
749 Kč –10 %
Tas svůj meč a neuteč! - karetní hra
749 Kč –10 % 674 Kč
Objednáno
Možnosti doručení

Tas svůj meč a neuteč! je velkolepá šermířská karetní hra, ve které řešíte spory pomocí měkoučkých mečů. Tuto hru představují tvůrci populárních her Výbušná koťátka a Bum Bum Burrita, a nabízí hráčům možnost zapojit se do šermířských soubojů s pěnovými meči.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cílem hry je sesbírat tři shodné karty. Hráči si vezmou určitý počet karet a umístí je na hromádky doprostřed stolu. Poté se všichni podívají na karty a rozhodnou, která hromádka jim pomůže dokončit jejich sadu. Po rozhodnutí všichni současně na hromádky karet ukážou. Pokud jste jediní, kdo ukázal na danou hromádku, získáváte všechny karty z této hromádky. Pokud o hromádku soupeří více hráčů, musíte o ni bojovat pomocí pěnových mečů podle pravidel uvedených na hromádce karet. Hra pokračuje, dokud jeden z hráčů nesesbírá tři sady stejných karet.

Tuto hru můžete stoprocentně hrát s dětmi (kteří si to obzvlášť budou užívat) i dospělými (v jakékoli fázi dne i večera). Věk ani výška nejsou důležité. Nezáleží, jestli to umíte, nebo neumíte s mečem. Záleží pouze na tom, jestli rádi mlátíte lidi falešnými meči.

 

OBSAH BALENÍ:

  • 2 měkké meče
  • 2 křížové kolíky
  • 72 karet
  • 1 česká pravidla

Doplňkové parametry

Kategorie: Párty hry
Hmotnost: 0.5 kg
? Doba hraní (minut):: 15+
? Minimální věk: 7+
? Min. počet hráčů: 3
? Max. počet hráčů: 6
jazyk: česky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: