Deus - karetní hra

Kód: 6035977
999 Kč –5 %
p19k5hfol99dma0nd7u1o41381b
999 Kč –5 % 944 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Ve hře Deus budete jako vůdci starověké civilizace zkoumat neznámé země a rozvíjet své impérium. Čeká vás zakládání nových měst, výstavba budov zaměřených na využití různých přírodních zdrojů a budování obchodních cest. Podmaňte si barbarské vesnice a rozvíjejte své vědecké znalosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ve hře Deus budete jako vůdci starověké civilizace zkoumat neznámé země a rozvíjet své impérium. Čeká vás zakládání nových měst, výstavba budov zaměřených na využití různých přírodních zdrojů a budování obchodních cest. Podmaňte si barbarské vesnice a rozvíjejte své vědecké znalosti. Nezapomeňte také udržovat dobré vztahy s bohy! Vzdávejte jim oběti a stavte pro ně skvělé chrámy.

Deus je hra se silnou atmosférou a v obdobném duchu jako Cyclades. Vypravte se do starověku a přes bitvy a kouzla se staňte nejlepším ze všech stratégů!

Česká pravidla ke hře Deus jsou ke stažení zde.

Obsah balení:

  • 4 malé hrací desky pro hráče
  • 96 karet budov
  • 100 dřevěných budov
  • 7 dřevěných chrámů
  • 7 oboustranných dílů kontinentu
  • zlaté mince
  • žetony s vítěznými body
  • 80 surovin
  • 1x karta prvního hráče
  • pravidla

 

In Deus, players work to develop their own civilizations in a shared environment. Each player starts the game with five building cards, and on a turn a player either uses one of these cards to construct a building or discard one or more cards to make an offering to a god. Cards come in six colors: red for military, green for resource production, blue for trade, brown for scoring, purple for temples, and yellow for a variety of effects.

When you construct a building, you build it in the appropriate location on the modular game board — which is sized based on the number of players with the hexagonal tiles composed of seven landscape "circles" — then you place the card in your personal tableau in the appropriate stack of colored cards and activate the power of all of those cards already in your tableau, starting with the card at the bottom of the stack.

When you make an offering, you discard cards, then receive the help of a god associated with one of the cards that you discarded, with the number of cards determining the strength of the associated action. You then refill your hand to five cards.

The game ends either when all the barbarian villages on the game board have been surrounded and attacked or when all the temples have been constructed. Whoever has the most points wins.

Doplňkové parametry

Kategorie: Strategické hry
? Doba hraní (minut):: 75+
? Minimální věk: 10
? Min. počet hráčů: 2
? Max. počet hráčů: 4
jazyk: anglicky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: