Wyrmspan (EN) - desková hra

Kód: 6043508
2 549 Kč –41 %
Wyrmspan (EN) - desková hra
2 549 Kč –41 % 1 499 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Anglická verze hry Na křídlech draků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ve hře Na křídlech draků se hráči stávají amatérskými drakology ve fantaskním světě jménem Wyrmspan, kde draci různých forem a velikostí obývají tři rozličné jeskyně: Karmínová kaverna, Sluneční sluj a Purpurová průrva. Cílem hry je přilákat draky do těchto jeskyní, umístit je do komor a získat na konci hry co nejvíce bodů. Body lze získat za draky, karty pod nimi, vejce, suroviny, splnění úkolů a podmínky specifické pro některé draky.

Průběh hry: Hra trvá čtyři kola, během nichž se hráči střídají v tazích, kde vykonávají různé akce jako vyhloubení komory v jeskyni, přilákání draka, nebo průzkum jeskyně. Každá akce může zahrnovat různé náklady a efekty, které posouvají hráče v jejich strategii. Hráči také interagují s dračími bratrstvy, které mohou poskytnout speciální bonusy.

Konec hry: Hra končí po čtvrtém kole, kdy se sečtou body z různých zdrojů. Vítězem se stává hráč s nejvyšším počtem bodů, který nejlépe využil své zdroje a strategicky rozložil své draky a suroviny.

Tato hra nabízí bohaté strategické možnosti a je určena pro hráče, kteří mají zájem o tematické plánování a správu zdrojů ve světě plném fantastických bytostí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Strategické hry
Hmotnost: 2.6 kg
? Doba hraní (minut):: 90+
? Minimální věk: 14+
? Min. počet hráčů: 1
? Max. počet hráčů: 5
English board games: board game language english
jazyk: anglicky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: